2433/175
Brandstation mrk. Zonen og 10 biler, flere mrk. Falck samt anhænger. Tekno m.fl. Brandstation H. 34 cm. L. 49 cm. B. 26 cm. (12)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.
Vurdering
257896 | ||
508386 |