1709/605
Dansk møbeldesign
Rektangulært sofabord med stel af stål og top af sort skiffer. H. 39,5. L. 125. B. 80.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 4. marts 2017
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt