899/86
I. L. Jensen, efter, 19. årh.s første halvdel
Opstilling med rhododendron, valmuer, blåregn og pæoner i en klassisk græsk vase. Usigneret. Olie på lærred. 92×73.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag