12032/43
J. Olesen
BP, reklameplakat, ca. 1955. Tryksign. J. Olesen. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 85×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud