2440/​616

Erik Bille Christiansen (f. København 1954, d. 2017)

“Who cares”, 2016. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 140×185.

Dette emne handles i fuldmoms

God stand.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

34 bud

859645 27.000 DKK
1019628 26.000 DKK
859645 (Autobud) 25.000 DKK
1019628 24.000 DKK
859645 (Autobud) 23.000 DKK
1019628 22.000 DKK
859645 21.000 DKK
1019628 (Autobud) 20.000 DKK
859645 20.000 DKK
1019628 (Autobud) 18.500 DKK
859645 18.000 DKK
1019628 17.500 DKK
1046537 17.000 DKK
1019628 16.500 DKK
1085617 16.000 DKK
1019628 15.500 DKK
840645 15.000 DKK
1019628 14.500 DKK
840645 (Autobud) 14.000 DKK
1019628 13.500 DKK
840645 (Autobud) 13.000 DKK
1019628 12.500 DKK
840645 12.000 DKK
1085617 11.500 DKK
850106 11.000 DKK
1085617 10.500 DKK
919202 (Autobud) 10.000 DKK
896796 10.000 DKK
919202 (Autobud) 9.500 DKK
850106 9.000 DKK
919202 (Autobud) 8.500 DKK
850106 8.000 DKK
919202 7.500 DKK
935655 7.000 DKK