1318/69
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Krysantemum. Usigneret. Olie på træ. 24×18.
Retoucheringer og revner.
Ældre malerier og møbler, 29. april 2013
Vurdering
Hammerslag
28 bud