1324/1689
Kinesisk mille fleur vase af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. Qianlong mærke. 19. årh. H. 32,5.
Slitage på guld.
Varia, 13. juni 2013
Vurdering
Hammerslag
55 bud