2423/2047
Oyster perpetual day-just af 18 kt. guld og stål. Ref. 69173 mekanisk værk med automatisk optræk. Jubilee lænke af 18 kt. guld og stål omkreds ca. 15,5 cm. Ø 25 mm.
Serviceret 26/4–2024. Serienr. E509927. Endeled nr. 468B. Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker på urkasse og glas.
Armbåndsure, 5. juni 2024
Vurdering
Hammerslag