2142/7561
Jan S. Hansen (f. 1980)
“Sort sol/Hvid sol” (modifikation), 2011. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie og mixed media på lærred. 93×60.
Mindre krakeleringer.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud