Sandro Chia (f. 1946)
“Athletes”. Sign. S. Chia, 1988, 3/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 86×66. Uindrammet. Står på hylde 5 i moderne. Blev IKKE afhentet af Anders Munch fra Galleri Moderne, da han var her d. 26.11.2018 for at afhente emner. Må afhentes ved anden lejlighed. SIP
Original stand.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018