Foto endnu ikke klar
893/​339

Et par Louis XVI stager af hvid marmor med montering af forgyldt bronze. 18. årh.s slutning. H. 22. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag

12.000 DKK