Foto endnu ikke klar
893/339
Et par Louis XVI stager af hvid marmor med montering af forgyldt bronze. 18. årh.s slutning. H. 22. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag