2417/​18

Fransk kaminforsats af rødbroget marmor. 20. årh.s. begyndelse. Usamlet. H. 83. B. 115. D. 31.

Sælges usamlet. Revne på frontstykke. Afslag. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag