2417/18
Fransk kaminforsats af rødbroget marmor. 20. årh.s. begyndelse. Usamlet. H. 83. B. 115. D. 31.
Sælges usamlet. Revne på frontstykke. Afslag. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag