2115/664
“2 rådhuse (NYC)”. Sign. og dateret på bagsiden Tønsberg 2002. Akryl på lærred. 70×61. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag