Et sæt bestående af en clutch af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, et rum med knaplukning og rødt ruskindsfor, en pung af brunt monogram kanvas med gyldne beslag, en lomme med knaplukning, tre indvendige kortlommer og brunt læderfor, samt en pung af brunt monogram kanvas og lilla læder med gyldne beslag, en lynlås lomme, tre flader lommer, seks kortlommer og lilla læderfor. Clutch H. 14 x B. 21 x D. 6 cm og punge H. 8 x B. 10 x D. 2 cm og H. 9 x B. 12 x D. 2 cm. 2006 og 2017. (3)
En original dustbag medfølger. Pung af monogram og lilla læder fra 2017. Clutch og pung fra 2006.
Clutch fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med mindre slitage på læderbesætninger. Der har været påmonteret velcro ved lukningen og der er derfor nogle rester fra dette på indvendigt for, samt noget klister på monogram kanvas i toppen. Begge punge fremstår med minimale alders- og brugsspor. Alle mål er cirkamål.
22 bud
1108420 (Autobud) | ||
1166602 | ||
1108420 (Autobud) | ||
1166602 | ||
1108420 (Autobud) | ||
1166602 | ||
1108420 (Autobud) | ||
1166602 | ||
1108420 | ||
1156404 | ||
1142395 | ||
1114171 (Autobud) | ||
1142395 | ||
1114171 (Autobud) | ||
1142395 | ||
1114171 (Autobud) | ||
1142395 | ||
1114171 (Autobud) | ||
1142395 | ||
1114171 (Autobud) | ||
1142395 | ||
1114171 |