2435/​947

Sten Lykke Madsen (f. København 1937)

Fire figurer af stentøj. Sign. Sten, flere utydeligt. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl, hhv. 7052, 7045, 7053 og 7041. H. 11–19. (4)

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

19 bud

933538 2.700 DKK
507871 2.600 DKK
933538 2.500 DKK
839480 (Autobud) 2.400 DKK
1087765 2.400 DKK
839480 (Autobud) 2.300 DKK
1087765 2.200 DKK
839480 2.100 DKK
895569 (Autobud) 2.000 DKK
839480 1.950 DKK
895569 (Autobud) 1.900 DKK
839480 1.850 DKK
895569 (Autobud) 1.800 DKK
839480 1.750 DKK
895569 1.700 DKK
933538 1.650 DKK
896810 1.600 DKK
174739 1.550 DKK
855186 1.500 DKK