2144/188
Dansk maler, 19. årh.
Opstilling med røde og hvide blomster. Utydeligt sign. Olie på lærred. 32×38,5.
Lærred bør strammes op. Minimale krakeleringer og enkelte minimale afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag