2014/860
Orla Muff (f. København 1903, d. sst. 1984)
Kubistisk komposition med Harlekin. Sign. Muff 64. Olie på lærred. 98×53.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud