1949/1304
Skrivesæt bestående af “75 years of Passion” ballpoint pen prydet med sort resin, forgyldte detaljer og brillantslebet diamant og Meisterstück nr. 144 fyldepen prydet med bordeaux resin og forgyldte detaljer. L. 13,7 cm. (2)
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 4. december 2019
Vurdering
Hammerslag
24 bud