12108/210
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007)
Landskab. Sign. Lindemann 95. Nr. 12/125. Litografi. 88×113. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag