2449/2102
De Ville af 18 kt. guld. Ref. 54574087. Rem af sort firben. Ø 29,9 mm. Quartz. 1993.
Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.
Vurdering
999018 (Autobud) | ||
1142291 | ||
999018 |