876/22
Wilhelm Marstrand (f. København 1810, d. sst. 1873)
En gruppe italienerinder. Studie. Usigneret. Betegnet på bagsiden W. Marstrand. Olie på malepap. 31×24.
Malerier, 28. november 2017
Vurdering
Hammerslag