Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Uden titel. Tryksign. Corneille, 264/999. Polykromt bemalet træ i form af en proptrækker og fugle. 15×38×21.
Almindelig patina. Herunder mærker og slidtage.
246527 |