2439/9063
“Alma” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 24 x B. 31 x D. 17 cm. 2001.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Ridser på læder, især foran langs kant. Afskalning på hardware. Pletter på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
1152554 |