12149/37
Seks sæt julebestik bestående af ske og gaffel af forgyldt sølv og sterling sølv, indlagt med emalje. Udført hos Michelsen. L. 17. (12)
Bestående af 1937, 1938, 1939, 1941, 1949 og 1950. (12)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 9. december 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud