2125/9006
Fransk bureau plat af rosentræ med beslag af forgyldt bronze, plade indlagt med brunt gylden trykt læder. Régence stil, 19. årh. H. 74. L. 143. B. 81.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag