2041/181
Kandisskrin af slebet klart glas, kubisk form, montering af forgyldt metal. 20. årh.s begyndelse. H. 10,5 cm L. /B. 8 cm.
Fremstår uden nøgle.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag