12131/29
Et par skåle af bronze, prydet med Sankt Georg og dragen i relief. Umærket. 20. årh.s første halvdel. Diam ca. 18,5. (2)
Mindre brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag