2434/873
Dansk design
Standerlampe af teak på trepasfod, monteret med plisseret skærm. 1960'erne. H. 181.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering