12032/32
Empire kommode af egetræ med indlægninger af frugt træ. Ca. 1800. H. 72. B. 120. D. 56.
Omgjort; nedskåret dragkiste, der har været to skuffer højere.
Restaureret.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag