12032/​32

Empire kommode af egetræ med indlægninger af frugt træ. Ca. 1800. H. 72. B. 120. D. 56.

Omgjort; nedskåret dragkiste, der har været to skuffer højere.

Restaureret.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag