2442/946
Isspand af massiv stavlimet teak. Med indsats af orange plastik. Model 810. Stemplet Dansk Designs Denmark, IHQ. H. 39.
Brugspatina, herunder ridser og mærker. Antageligt 2. sortering.
Vurdering