2442/​946

Isspand af massiv stavlimet teak. Med indsats af orange plastik. Model 810. Stemplet Dansk Designs Denmark, IHQ. H. 39.

Brugspatina, herunder ridser og mærker. Antageligt 2. sortering.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag