2248/1317
“Maxi Single Flap” taske af rødt Chevron mønstret lakeret læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, to indvendige lommer og rødt læderfor. H. 23 x B. 33 x D. 10 cm. Ca. 2009–10.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Minimal slitage på hjørner. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag