12004/9
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)
Hommage a Tériade, Grand Palais 1973. Litografisk udstillingsplakat i farver. Sign. i trykket. 85×60.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud