2204/643
HuskMitNavn (f. København 1975)
Kuppet. Sign. HuskMitNavn 2013, 20/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×55. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
21 bud