2445/​95

Dansk Louis XVI sofabænk af mahogni. Nordtyskland eller sønderjylland. 18. årh.s slutning. H. 85. L. 200. D. 72.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Dette emne er udgået

912868 3.000 DKK