2109/1309
“Double Flap Envelope” skuldertaske af bordeaux læder med skulderstrop af læder, gyldne beslag, udvendig lomme, indvendig rum med lomme og lynlåslomme og bordeaux stof-for. H. 19 x B. 24 x D. 5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mindre mærker, ridser og løs snor på stropen. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 3. marts 2021
Vurdering
Hammerslag