1709/1607
Russisk ikon med fremstilling af Jesus Kristus Pantokrator. Tempera på træ. 19. årh. 37×32.
Ridser og mærker. Restaureret.
Varia, 2. marts 2017
Vurdering
Hammerslag
26 bud