911/​378

Et par italienske figurer af hvid marmor, to små børn. 19. årh.s anden halvdel. H. 72. (2)

Proveniens: Käthe & John Marsings samling

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

15.000 DKK