12143/131
Jacob Gadd (f. 1961)
“Picnicinvitation i Holstebro”. Sign. Jacob Gadd. Litografi i farver nr. 20/75. Lysmål 39×29. Rammemål 59×48. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud