2414/724
Aage Sørensen (d. 1991)
Opstilling med vase og en citron på et bord. Sign. AaS, 48. Olie på lærred. 90×77.
Talrige mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag