2051/290
Kvadratisk skrin af sort glas med montering af metal. 20.-21. årh. H. 6. L. 10,5. B. 10,5.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. december 2020
Vurdering
Hammerslag