2015/95
Omega bordur af stål, sekund- og datoviser. 8 dages mekanisk værk. Æske medfølger. 20. årh.s slutning. Reference GF 268. H. 8,7. B. 8,7. D. 4,5.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
30 bud