2017/46
Ubekendt maler, 18.-19. årh.
Gudsmoder med barnet. Usigneret. Pastel på papir. 61×46.
Nogle revner i papiret.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. april 2020
Vurdering
Hammerslag