2440/263
Spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler og bladværk. Rokoko form. 20. årh. H. 81. B. 36.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
1044042 | ||
970565 (Autobud) | ||
1044042 | ||
970565 (Autobud) | ||
1044042 | ||
970565 (Autobud) | ||
1044042 | ||
970565 | ||
992260 |