2440/​263

Spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler og bladværk. Rokoko form. 20. årh. H. 81. B. 36.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

1044042 550 DKK
970565 (Autobud) 500 DKK
1044042 480 DKK
970565 (Autobud) 460 DKK
1044042 440 DKK
970565 (Autobud) 420 DKK
1044042 400 DKK
970565 380 DKK
992260 360 DKK