2440/​263

Spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler og bladværk. Rokoko form. 20. årh. H. 81. B. 36.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. september 2024

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
(Autobud) 500 DKK
480 DKK
(Autobud) 460 DKK
440 DKK
(Autobud) 420 DKK
400 DKK
380 DKK
360 DKK