318/3
Bang & Olufsen
“Beo 5”. Fjernbetjening med dockingstation.
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Itemnr.: 8003080 Serienr.: 20581374
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
15 bud