2148/281
Et par “kunstnerrammer” af metal, hjørner udsmykket med bladværk og dyr. 20. årh.s første halvdel. 23×23 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag