2439/1772
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
Uden titel. Sign. monogram 02, 60/150. Litografi i farver. Lysmål 68×52.
Dette emne handles i fuldmoms
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Vurdering
Hammerslag
24 bud