Eske Kath (f. Haderslev 1975)
Uden titel. Sign. monogram 02, 60/150. Litografi i farver. Lysmål 68×52.
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Danske Banks gamle hovedsæde – online salg del II, 24. september 2024
24 bud